kolmapäev, 2. september 2015

Naiseks olemine.

   Olen viimasel ajal päris palju lugenud ja ka kuulnud, kuidas naised räägivad, et nad ei oska olla naised, kuna nad ei kanna kleite ja ei oska end meikida. Mis siis tegelikult teeb naisest naise? Kas see on tõesti meik ja kleidid? Mina olen enda jaoks sellise asja välistanud. Selleks, et olla naine ei pea ma end meikima ja ainult kleite kandma. Olgem ausad, kodus ma käin vahest ringi nagu sahvrivaim :D Varem ma meikisin end koguaeg, ei läinud toast väljagi ilma meigita. Kuid praeguseks nii enam ei ole. Meigin end vähe, kannan kõike mis mugav. Loomulikult upub mu kapp kleitidesse, kuid ega neid ei saa ka koguaeg kanda. Lastega kuhugi minnes ei saa ju kingi panna ja see tõttu ei sobi ka paljud kleidid :) Suvel sai küll palju kleite kanda, kuid ilmade jahenedes kannan ikkagi pükse. Ma ei ütleks küll, et nüüd olen vähem naine, kui varem. See on lauslollus... Vähemalt minu arust. Jah, loomulikult me näeme ajakirjade kaantel, nö perfektseid naisi. Kas selline peabki olema naine? Näiteks mina, kodune pereema, kas ma pean end meikima selleks, et olla ilus? Ma olen ilma selleta ka ju oma mehe jaoks atraktiivne. Jah, ma saan aru, et läheme kuhugi sünnipäevale või teatri, loomulikult siis ma löön end üles. Tunnen end siis ka ehk paremini, kuid see ei tähenda, et kui ma muidu meiki ei kanna ei tunne end ka hästi. Sugugi mitte, ma tunnen end oma kehas mugavalt. Loomulikult pole mul ka mingi perfektne keha, oh ei kus sa sellega. Kuid ei peagi olema, ma tahan erineda. Ma ei taha olla teistega täpselt samasugune. Okei ja iga inimene on erinev.. Aga võtame näiteks meie Eesti Tippmodelli saate. Enamik neist seal näevad välja samasugused, nad sulanduvad massi ja ei paista mitte millegiga välja.. Näojooned on küll erinevad, kuid muidu on nad samasugused. Igakord, kui keegi oma võltsripsmete ja kunstküüntega eputavad, siis mul tekib küsimus, miks? Okei ma saan aru, kui sul pole viitsimist endaga ise tegeleda, nt küünte lakkimisega ja meikimisega, kuid siiski miks?? .......
Ma ei ütle, et see pole ilus. Enamikul on ilus ja tõesti sobib. Olen kunagi mõelnud ka ise seda varianti kasutada, aga enam mitte. Ma ei taha, ma tunnen, et see on võlts. Aga mis siis teeb naisest naise? Mina arvan, et see on naiselikkus. Naiselikkus on minu jaoks olek.  Naised oskavad kuidagi olla võluvad ja salapärased, see lihtne meestest erinev hoiak. Ja no loomulikult mõttemaailm. :) Minu jaoks teebki see naisest naise. Ükskord ma teen veel postituse ka naiste võludest..
Seega, naised ärge pingutage üle mingi kleidi ja meigi maaniaga. Te suudate olla ka ilma nendeta ilusad. Kui te ise tunnete, et olete ilusad siis seda ka oletegi. Hästi tihti tunnevad end koleda ja mitte naiselikuna just sünnitanud naised. Uskuge, et te olete ilusad, lausa imelised naised!!!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar